Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Майстер і Маргарита"

19 травня 2021, 20:00, середа
У продажу залишилось 175 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 190 грн
Бронь
1
годину
16+
Російською мовою
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Режисер вистави – керівник театру «На Юго-Западе» Валерій Беляковіч. У ролі Маргарити – народна артистка України Ольга Сумська. Вистава «Майстер і Маргарита» за участю Ольги Сумської вже здобула прихильність багатьох глядачів у різних містах. Вся містична частина вистави – це сни поета Івана Бездомного, які він бачить у психіатричній лікарні ім.Леніна. У постановці присутні і Гелла, і кіт Бегемот, Майстер і,звичайно, Воланд. Проте, відрізнити фантастичне від справжнього доволі складно. Як складною є і втілення твору Булгакова на сцені.
 
Вистава за участі Ольги Сумської
Втім, режисеру вдалося передати не тільки атмосферу Москви 30-хх років, а й усю абсурдність тодішнього суспільства: життя в умовах тотальної брехні, терору, страху та нерозуміння що є добро, а що є зло.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Бровари.

Вистава "Майстер і Маргарита" відбудеться 19 травня 2021, 20:00, середа в ТРЦ «Термінал». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

17 квітня, 16:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 190 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 564
11 травня, 19:00
Херсон Херсонський театр ім. Миколи Куліша ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 114
25 червня, 19:00
Кременчук МПК ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 112
Питання? Відповідь!
+