Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Національний Хор України ім. Г. Верьовки

11 лютого 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

11 лютого Бровари зустрічатимуть легенду!
 
Національний заслужений академічний народний Хор України ім. Г.Г.Верьовки - надбання української культури. Віртуозний оркестр, бездоганний хор, неймовірні трюки і хореографічні постановки, шикарні українські костюми!
 
Концерт хору ім.Г.Верьовки- неймовірне видовище, яке кожен має побачити у своєму житті. З першої і до останньої хвилини концерту глядач, затамувавши подих, разом з артистами пропливе по виру справжнього українського фольклору.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Бровари.

Національний Хор України ім. Г. Верьовки відбудеться 11 лютого 2020, 19:00, вівторок в МКЦ Прометей. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+